• ankaradisdoktoru.com.tr
  • +90 555 754 61 88

V Dent Ankara Diş Polikliniği

V Dent Diş Polikliniği olarak size Çankaya’nın en işlek yerinde kaliteli ve uygun fiyatlar ile yüzünüzü güldürmeyi, samimi ve güleryüzlü kadromuzla korkularınızı aşmayı kendimize görev edindik. Yüksek covid önlemlerimiz ile hem sağlığınızı koruyacağımız hem de son teknoloji ekipmanlarımız ile işinizi hızlandıracağımız kurumumuzda pandemi boyunca da güvenilir bir hizmet sizi bekliyor. Aynı zamanda kolay toplu taşıma ve şahsi araçlar için otopark hizmetimiz ile de ulaşımınızı kolaylaştırmış bulunmaktayız.

İNVİSALİGN TEDAVİSİ

Ortodontik problemler için metal görüntüsü, yanak içi, dil kesiği olmaksızın şeffaf plaklar ile tedavi olanağı sayesinde estetik beklentileriniz sağlığınızı etkilemeyecek. Aynı zamanda hem tedavi sürelerinizi kısaltacak; hem de daha konforlu tedavilerle sizi bekleyeceğiz.Ortodontik problemler için metal görüntüsü, yanak içi, dil kesiği olmaksızın şeffaf plaklar ile tedavi olanağı sayesinde estetik beklentileriniz sağlığınızı etkilemeyecek. Aynı zamanda hem tedavi sürelerinizi kısaltacak; hem de daha konforlu tedavilerle sizi bekleyeceğiz.

Anında Yapılan İmplant Üstü Protezler…

Hızla gelişen teknoloji ile birlikte implantlarımızı yaptıktan sonra artık aylarca beklemiyoruz. İmplantı yaptığımız seans protez için de ölçünüzü alıyoruz.

AĞRISIZ İMPLANT İŞLEMİ

İğne öncesi uyguladığımız anestezik içerikli bir solüsyon ile iğne acısına son!

İŞLEM SONRASI KONFORU

İmplant sonrası ödem önleyici ve ağrı kesici içerikli krem ile ertesi gün şişlik ve ağrı yok!

AYNI GÜN ÖLÇÜ

İmplantlarımızı yaparken ölçünüzü alıyor sizi evinize uğurlarken; protezinizi hazırlamaya başlıyoruz.

DİJİTAL ORTAM

Yaptığımız gülüş tasarımlarını size mail yoluyla gönderiyor; randevu gününe geldiğinizde seçtiğiniz dişlerle karşılıyoruz sizi. Çocuk doktorumuzla çocuklarınıza travmasız tedaviler yapalım… 0-14 yaş aralığı için arayın pedodonti uzmanımız için randevunuzu oluşturalım. Çocuklarımız için hazırlanan oyun odasında onlarla diş hekimliği ile ilgili hem eğitip hem de oyunlar oynayarak onların korkmadan koltuğa oturmalarını sağlayıp öyle tedavilerini yapalım. Tedavi sonrası cesaret ödülleriyle de diş hekiminden korkmayan bireyler olmaları için şimdiden temellerimizi beraber atalım.